Оголошено конкурсний відбір на посаду директора комунальної установи «Березнівський інклюзивно-ресурсний центр» Березнівської районної ради

...................................................................................................................

Згідно з наказом управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 12.04.2018 №124 «Про оголошення конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Березнівський інклюзивно-ресурсний центр» Березнівської районної ради» управлінням освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації оголошено конкурсний відбір на посаду директора комунальної установи «Березнівський інклюзивно-ресурсний центр» Березнівської районної ради (далі  -  Березнівський ІРЦ).

1. Умови призначення.
Директор Березнівського ІРЦ призначається на посаду за результатами конкурсного відбору за контрактом строком на три роки.

2. Кваліфікаційні вимоги.
На посаду директора Березнівського ІРЦ призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія” та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

3. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі.
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах);
- копія документа, що посвідчує особу, копії документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;
- програма розвитку Березнівського ІРЦ довільної форми (на посаду директора);
- мотиваційний лист довільної форми.
Зазначені документи передаються особою секретарю конкурсної комісії у встановлений цією частиною строк.
Перелік документів, зазначених у частині другій цієї статті, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

4. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору.
Конкурсний відбір проходить у наступні етапи:
– прийняття документів для участі у конкурсному відборі за адресою: управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  м. Березне, вул. Івана Франка,21 з 12.04.2018  по 27.04.2018 (включно);
– 03.05.2018 – І засідання конкурсної комісії за адресою: районний Будинок дитячої та юнацької творчості м.Березне, вул. Андріївська,26 (актова зала);
– 11.05.2018 – ІІ засідання конкурсної комісії – проведення співбесіди з кандидатами на посаду директора, розгляд програм розвитку комунальної установи «Березнівський інклюзивно-ресурсний центр» Березнівської районної ради, підготовлених кандидатами на посаду директора та визначення переможця конкурсу шляхом голосування за адресою: районний Будинок дитячої та юнацької творчості м.Березне, вул. Андріївська,26 (актова зала).

5. Додаткову інформацію стосовно конкурсного відбору можна отримати у секретаря конкурсної комісії Рябчинської Олени Миколаївни за тел.5-40-83, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Анонси подій

Випадкове зображення

5.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.