Депутатські групи

Депутатська група "За реформи на Березнівщині"
1. Галагуз Олександр Григорович, депутатська фракція "Народна Партія"
2. Гапон Юрій Анатолійович, депутатська фракція "Народна Партія"
3. Гуменюк Юрій Дмитрович, депутатська фракція "Народна Партія"
4. Каменчук Леонід Іванович, депутатська фракція "Народна Партія"
5. Кир’янова Валентина Володимирівна, депутатська фракція "Радикальна Партія Олега Ляшка"
6. Прядун Микола Петрович, депутатська фракція "Радикальна Партія Олега Ляшка"
7. Рибачук Анатолій Пилипович, депутатська фракція "Народна Партія"
8. Степанюк Олег Андрійович, депутатська фракція "Березнівська районна місцева парторганізація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА "СПРАВЕДЛИВІСТЬ"
9. Сухан Юрій Миколайович, депутатська фракція "Березнівська районна місцева парторганізація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА "СПРАВЕДЛИВІСТЬ"
10. Федас Віктор Васильович, позафракційний
11. Яніцький Володимир Святославович, депутатська фракція "Народна Партія", керівник депутатської групи


Депутатська група "Нова Березнівщина"
1. Банацький Олег Романович, депутатська фракція "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
2. Банацький Роман Павлович, депутатська фракція "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
3. Бондар Олександр Кирилович, депутатська фракція "Березнівська районна місцева парторганізація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА "СПРАВЕДЛИВІСТЬ"
4. Власюк Іван Михайлович, депутатська фракція "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
5. Дежнюк Григорій Миколайович, позафракційний
6. Кулай Андрій Валерійович, депутатська фракція "Аграрна партія України"
7. Романович Лариса Володимирівна, позафракційна
8. Мельник Ігор Павлович, депутатська фракція "Аграрна партія України", керівник депутатської групи
9. Огороднік Микола Миколайович, депутатська фракція "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
10. Піддубна Еліна Іванівна, депутатська фракція "Європейська партія України"
11. Пилипчук Людмила Петрівна, депутатська фракція "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
12. Потапчук Юрій Миколайович, депутатська фракція "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
13. Сухан Віктор Григорович, депутатська фракція "Українська Народна Партія"
14. Титар Михайло Ількович, депутатська фракція "Європейська партія України"

 




Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.