Орієнтовна дата проведення пленарного засідання чергової сесії районної ради 22 травня 2020 року

............................................................................................................................

З метою дотриманя вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації", Регламенту Березнівської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року №33, пропозиції щодо включення питань до порядку денного чергової сесії приймаються до 16 квітня 2020 року.
З орієнтовним переліком питань, які пропонуються на розгляд сесії, можна ознайомитися у відповідному розділі веб-сторінки.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.