Відзначили День рибалки

З нагоди Дня рибалки 8 липня в гідрологічному заказнику "Полянські стави" Полянської сільської ради відбулися змагання з рибної ловлі, присвячені Року спорту та здорового способу життя. На кращого риболова змагалися 26 команд з сільських, селищної, міської рад та центральної районної лікарні (всього 68 представників) за участю голів місцевих рад, представників від кураторів населених пунктів та депутатів сільських, селищної та районної рад.

Учасників змагань привітали куратор району, начальник головного управління ветеринарної медицини в Рівненській області Микола Романюк, голова райдержадміністрації Ігор Мельник та голова районної ради Віталій Лашта, які підкреслили, що такі заходи об’єднують представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, дають можливість поділитися досвідом та активно відпочити у товариській атмосфері.
За результатами змагань перше місце виборола Полянська сільська рада, друге – Малинська сільська рада, третє – посіли Городищенська сільська та Березнівська міська ради. Найбільшу рибину впіймала команда Голубненської сільської ради.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.