Оголошено конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012 році

З метою створення механізму добору до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» найбільш обдарованих громадян України, залучення їх до впровадження реформ у сферах державного управління Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації». Добір кандидатів здійснюється на конкурсній основі.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також:

- вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;

мають:

- повну вищу освіту;

- стаж роботи не менше десяти років (у тому числі не менше п'яти років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не менше п'яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку);

- бездоганні етичні стандарти;

- лідерські якості й ініціативність;

- високі комунікаційні навички;

- досвід командної роботи;

- сумісність із культурою програми;

- чітке розуміння мети участі у програмі Президентського кадрового резерву;

- бажання працювати у проектах державного сектору України;

- високі аналітичні здібності.

Для участі в конкурсі особа, яка відповідає вимогам, особисто подає в друкованому вигляді до Управління державної служби Головдержслужби в Рівненській області такі документи (для прискорення обробки інформації прохання надсилати електронні версії документів на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ):

1) заяви про:

- участь у конкурсі із зазначенням пріоритетної сфери державного управління;

- згоду на проведення перевірки поданих нею відомостей;

- згоду на зберігання, використання та оприлюднення персональної інформації, яку у разі зарахування особи до Президентського кадрового резерву буде внесено до відповідної бази даних;

2) копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, засвідчені в установленому порядку;

3) дві фотокартки розміром 4x6 см;

4) копії документів про повну вищу освіту, засвідчені в установленому порядку;

5) копію трудової книжки, засвідчену в установленому порядку;

6) медичну довідку про стан здоров'я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров'я України;

7) заповнену анкету за встановленою формою;

8) повідомлення про відсутність обставин, що унеможливлюють її зарахування до Президентського кадрового резерву і перебування в ньому за встановленою  формою;

9) тези публічного виступу з презентації власного досвіду реалізації проекту чи ідеї проекту у відповідній пріоритетній сфері державного управління, викладені державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;

10) рекомендаційні листи фахівців у відповідних сферах державного управління (за наявності);

11) копію першої сторінки закордонного паспорта (за наявності).

Особа може надавати також додаткову інформацію про освіту (зокрема, засвідчені в установленому порядку копії документів про вчені звання, наукові ступені, підвищення кваліфікації), досвід роботи і ділову репутацію, громадську діяльність тощо.

У 2012 році добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюватиметься з урахуванням квот за пріоритетними сферами державного управління:

- фінансово-економічна сфера;

- соціально-гуманітарна сфера;

- сфера інвестицій та інновацій;

- сфера паливно-енергетичного комплексу;

- сфера сільського господарства;

- сфера житлово-комунального господарства.

Прийом документів здійснюється Управлінням державної служби Головдержслужби в Рівненській області з 10 травня до 25 червня у робочі дні з 9 до 18 години (в п’ятницю – до 17 години). Ддля прискорення обробки інформації прохання надсилати електронні версії документів на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Для отримання детальної інформації необхідно звертатись до Управління державної служби Головдержслужби в Рівненській області. Адреса: м. Рівне, майдан Просвіти, 1, кабінети 117а та  133. Офіційний веб-сайт Управління: http://nads.gov.ua/sub/rovenska.

Контактні телефони: 63-62-60, 63-62-67, тел./факс 69-53-40.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.