Відеоконференція голови Рівненської обласної ради Юрія Кічатого

Під час відеоконференції з головами районних, міських, селищних та сільських рад обговорено питання впровадження соціальних ініціатив Президента України Януковича В.Ф., про дотримання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», про екологічний стан Рівненщини та дотримання вимог природоохоронного законодавства, про актуальні проблеми регулювання земельних відносин, про впровадження Стратегії сталого розвитку територіальних громад в області.
Від Березнівського району участь у відеоконференції взяли голова районної ради Віталій Лашта, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Федоренко, міський, селищний, сільські голови та причетні до питань порядку денного керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та управління Держкомзему у районі.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.