З Днем Перемоги!

Шановні березнівчани, дорогі ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни! 9 травня ми відзначаємо важливу дату нашої героїчної історії – День Перемоги над фашизмом. 67 років минає з того величного дня, все менше учасників та свідків тієї страшної війни залишається серед нас та пам'ять про Велику Перемогу, гордість за переможців навіки залишиться в наших серцях, в історії нашої держави. Вічна пам'ять героям, які віддали життя за свободу Вітчизни! Низький уклін та шана тим, хто вижив, хто своїм ратним подвигом, самовідданою працею в тилу кував Перемогу, хто тяжкою працею піднімав з руїн та відроджував рідний край! Ваш подвиг завжди буде для нас взірцем мужності та самопожертви заради щасливої долі майбутніх поколінь.

З повагою, голова районної ради Віталій Лашта

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.