Увага! Діють шахраї!

Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Рівненській області УВБ ДПС України повідомляє, що в престижні ресторанні заклади, які розташовані в м. Рівне та в Рівненській області, надходять телефонні дзвінки від невідомої особи, яка в ході розмов представляється заступником начальника державної податкової служби у Рівненській області та робить замовлення щодо організації харчування в їх закладі на 4-5 чоловік, на що директори закладів просили зателефонувати через 5 хвилин.
В подальшому, обумовлюючи терміновою необхідністю, невідома особа вимагала придбати телефонні картки вартістю по 300 гривень та повідомити їй їх номери.
Запідозривши шахрайство, вказаній особі було відмовлено в її проханнях.

Начальник ВВБ при ДПС у Рівненській області УВБ ДПС України полковник податкової міліції С.С.Водько

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.