Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Шановні гості веб-сторінки! Сердечно вітаю Вас з Величним християнським святом – Світлим Воскресінням Христовим.

Нехай Великоднє свято принесе чисту радість, додасть віри і мудрості, відкриє серце для добра і любові, наповнить його милосердям до всіх, хто живе поряд і потребує Вашої уваги і підтримки, а життєствердний дух Воскресіння Христового щедро виповнює і просвітлює Вашу душу на шляху звершення найзаповітніших устремлінь. Хай Бог посилає Вам міцне здоров’я на багато років життя.

Зі щирою повагою голова Березнівської районної ради Віталій Лашта