Новини з обласної спартакіади депутатів місцевих рад

31 березня у м.Рівне розпочалася обласна спартакіада 2012 року серед депутатів обласної, районних, міських рад міст обласного значення, сільських і селищних рад, присвяченої Року спорту та здорового способу життя. Команда Березнівського району здобула перші перемоги. Зокрема, депутат Березнівської районної ради Лариса Гурінчук посіла перше місце за результатами змагань з шашок. Гарні результати має районна команда з більярду, яка у командному заліку здобула друге місце, а депутат Березнівської міської ради Андрій Осійчук у індивідуальному заліку виборов друге місце.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.