Візит польської делегації

На запрошення голови Марининської сільської ради Надії Суходольської в Березнівському районі перебувала делегація гміни Гомуніце Лодзького воєводства Республіки Польща. До її складу увійшли: Єжи Северинек – голова гміни Гомуніце, Кшиштоф Габорскі – секретар гміни Гомуніце, Генрик Завіша – голова ради депутатів, Яцек Русек – голова пожежної охорони в Гомуніцах, Гражина Мувшиц – голова інтеркультурного товариства «Гілка Оливи». Візит тривав з 1 по 4 березня цього року.

Під час перебування поляків в м. Березне відбулася зустріч делегації з головою районної державної адміністрації Ігорем Мельником, головою районної ради Віталієм Лаштою, в ході якої обговорювалися шляхи співпраці в галузях промисловості, сільського господарства, торгівлі, освіти, охорони здоров'я, культури, туризму, екології.
Також польська делегація ознайомилася з спортивним комплексом «Колос», районним краєзнавчим музеєм м. Березне, оглянула пожежну частину і будинок дітей та молоді в смт. Соснове. Здійснила візит до Марининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де провела зустріч з дирекцією навчального закладу, під час якої обмінялися сувенірною продукцією та оглянула пам'ятки архітектури і археології на території Марининської сільської ради.

Анонси подій

Випадкове зображення