Питання, які порушують депутати районної ради у депутатських запитах

Аналізуючи стан подання та виконання депутатських запитів з початку діяльності районної ради шостого скликання варто відзначити поступове зростання активності депутатів щодо подання депутатських запитів. Практично за 2011 рік та два місяці 2012 року депутатами районної ради підтримано 20 депутатських запитів.
Зокрема, у  сфері освіти депутатів турбує питання ремонту покрівлі Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, реконструкції чи будівництва приміщення школи у с.Велике Поле, щодо відкриття додаткової групи  у дошкільному навчальному закладі "Сонечко" с.Білка

В питаннях бюджету та фінансів радою підтримано запити, що стосувалися виплати грошової компенсації за харчування дітям які не відвідують  дошкільні навчальні заклади, здійснення перевірки навчальних закладів м.Березне на предмет законності дій їх адміністрацій в частині отримання та використання благодійних коштів, що надійшли від батьків дітей – вихованців цих закладів.
У сфері права - питання законності звільнення та поновлення на роботі.
Ряд депутатських запитів можна віднести до галузі будівництва та жиитлово-комунального господарства. Зокрема, депутатів турбують питання будівництва громадської лазні у м.Березне, якості постачання електроенергії населенню, ремонту асфальтового покриття ділянки дороги на мосту через річку Случ в м.Березне, якості роботи ринку м.Березне, розташованого по вул.Буховича та спорудження моста через річку Случ в с.Колодязне
У сфері соціального захисту населення депутатські запити стосувалися доплати до пенсій громадянам, що постраждали від Чорнобильської катастрофи" та безкоштовного забезпечення ліками та лікарськими засобами інвалідів війни.
Запити екологічного спрямування стосувалися питань санітарно-екологічного стану річки Случ, вирівнювання частини русла річки Случ в районі села Прислуч та наявності санітарних паспортів на вежі мобільного зв'язку.
Досить активно депутати у свої запитах порушують тему пасажирських перевезень. Зокрема у чотирьох запитах висвітлено питання перевезення пільгових категорій населення, вартості проїзду у маршрутних таксі на міжміських маршрутах, введення додаткових рейсів пасажирських перевезень за окремими маршрутами.

Анонси подій

Випадкове зображення