Тренінг в рамках проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ»

9 лютого 2012 року в приміщенні Березнівської районної ради в рамках проекту ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ» відбувся навчальний тренінг, в якому взяли участь представники територіальних громад Марининської, Яцьковицької, Тишицької, Городищенської сільських рад, а також активісти двох резервно заявлених Грушівської та Білківської сільських рад. Головували на засіданні координатор проекту – Жанна Чмут та заступник голови районної ради Степан Михальчук. Районну державну адміністрацію представляла начальник відділу економіки Оксана Михайлюк.
На початку роботи тренінгу усіх присутніх привітав голова районної ради Віталій Лашта, який наголосив на важливості даного проекту для району, підкреслив роль громади у вирішенні актуальних проблем села. А ще побажав успіхів їх починаннях та непохитної віри у позитивний результат даного проекту.

В ході тренінгу першочергово були обговорені нагальні проблеми, що виникли на першій стадії становлення громадських організацій. Представникам громад сільських рад було роз’яснено як вірно готувати проекту та загально-кошторисну документацію.
Представники територіальних громад мали можливість задати питання координатору проекту Жанні Чмут, на які отримували вичерпні відповіді.

Анонси подій

Випадкове зображення