Відбулася позачергова сесія районної ради

3 лютого в конструктивні та діловій атмосфері відбулася позачергова сесія районної ради. Депутати затвердили план заходів з виконання у 2012 році Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період  до 2016 року, звіт про виконання районного бюджету на 2011 рік та внесли зміни до районного бюджету на 2012 рік.
Пленарне засідання чергової тринадцятої сесії районної ради відбудеться 17 лютого та розпочне роботу об 11 годині.

Анонси подій

Випадкове зображення