Депутат Рівненської обласної ради Валентин Крока провів особистий прийом громадян

26 лютого 2011 року у приміщенні районної ради відбувся особистий прийом громадян, який провів депутат обласної ради Валентин Іванович Крока. На особистий прийом прийшли 15 жителі району, звернення були різноплановими.
Найпоширеніші питання, з якими зверталися заявники до В.Кроки стосувалися виділення грошової допомоги для проведення як особистого лікування, так і для лікування дітей та членів сім’ї.

Жителька села Городище просила виділення грошової допомогти для чергової заміни клапану в серці чоловіка, так - як  термін використання попереднього скінчився. А коштує чоловікове нове життя  150 000 грн., сума є непосильною для родини хворого, що і привело заявницю до обласного депутата.
Декілька звернень стосувалося присвоєння Почесного звання «Матері - героїні». Однак у сім’ях заявниць є діти, які мають  не зняту судимість, що і заважає отримати таке звання, і тільки в разі її зняття, як роз’яснив Валентин Іванович, їм буде присвоєно звання «Мати - героїня».
Зверталися заявники і стосовно нового пенсійного законодавства, яке на їхню думку є неправильним, адже пенсійний вік продовжують, а робочих місць не створюють.
Староста Малушківської церкви від імені прихожан просив допомоги на будівництво хрестильні.
Привела до обласного депутата проблема жителя села Орлівка. Заявник ще у листопаді минулого року подав документи для виготовлення документації на відведення земельної ділянки під будівництво індивідуального житлового будинку до відповідної землевпорядної організації, яка по сьогоднішній час не виконала необхідні роботи. Зреагувавши на проблему, Валентин Крока відразу зв’язався в телефонному режимі із головою сільської ради, після чого з директором землевпорядного приватного підприємства, який пообіцяв на наступний день виконати відповідну роботу.
Більшість звернень вирішилися депутатом відразу, чи то особисто роз’яснено, чи в телефонному режимі із керівниками уповноважених установ залежно від суті звернення, окремі з них потребують докладного вивчення та взяті на контроль.