Відбувся міжрайонний День депутата

25 травня цього року на базі Березнівського району відбувся міжрайонний День депутата за участю депутатів Березнівської та Сарненської районної рад.
Захід відбувся завдяки ініціативи голови Березнівської районної ради Віталія Лашти та голови Сарненської районної ради Миколи Драганчука.

Колег з сусіднього району Березнівські депутати щиро зустріли в Кам’янській загальноосвітній школі, керівник якої досвідчений депутат районної ради Михайло Калюта ознайомив Сарненчан із матеріально-технічною базою та здобутками школи. В спортивному залі в рамках проведення Дня депутата відбулося товариська зустріч з волейболу між командами депутатів обох рад. Перебуваючи на березнівщині делегація Сарненського району ознайомилася в виробництвом на єдиній в Україні сірниковій фабриці, відвідала дитячо-юнацькі спортивні школи, стадіон "Колос". Знайомлячись з роботою сільських закладів гості оглянули Балашівський колегіум, місцевий спорткомплекс з плавальним басейном та сільський будинок культури.
Надзвичайно приємно вразив Сарненчан музей Бистрицького навчально – виховного комплексу "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад", де вичерпну інформацію гостям надали юні екскурсоводи – учні четвертого класу місцевої школи.
На завершення візиту гості побували у ландшафтному регіональному парку "Надслучанська Швейцарія".
В ході зустрічі керівники рад та депутати обмінялися досвідом та  домовилися про співпрацю депутатів обох районів.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.