Свято "Творча обдарованість"

25 травня в районному будинку культури відбулося свято "Творча обдарованість" на якому відзначили кращих вихованців навчальних закладів району, дітей та учнів які досягли високої майстерності у навчанні, спорті, творчості.
Участь у святі взяли заступник голови районної ради Степан Михальчук, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Мадей, Березнівський міський голова Олександр Пилипака, педагоги, учні та їх батьки.

Від імені голови районної ради Віталія Лашти, депутатського корпусу  заступник голови ради привітав присутніх педагогів району, вихованців навчальних закладів з успіхами та досягненнями у навчанні, високими здобутками на олімпіадах, конкурсах та змаганнях. Особливу вдячність Степан Іванович висловив учням, які взяли участь та стали переможцями чи лауреатами на  всеукраїнському чи міжнародному рівні, гідно представивши свій район та навчальний заклад.
У вітальному слові Степан Михальчук зазначив, що створюючи належні умови для розвитку дитини, продуктивної роботи вчителя сьогодні ми робимо колосальні інвестиції у день завтрашній. Адже діти - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні.
Кращих юних переможців олімпіад, науковців та спортсменів відзначили Почесними грамотами районної ради.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.