Голова районної ради Віталій Лашта провів особистий прийом громадян у населених пунктах Хмелівської сільської ради

23 травня 2011 року голова районної ради Віталій Лашта провів особистий прийом громадян у селах Хмелівка та Совпа.
До керівника ради звернулися вісім місцевих жителів. Здебільшого заявники порушували питання надання допомоги на лікування, присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" і, відповідно, отримання належної одноразової допомоги.

Стосувалися звернення і діяльності комунальних підприємств районної ради. Зокрема, жителька с.Хмелівка просила з’ясувати чому КП "Архітектурно-планувальне бюро" не дає дозволу на будівництво житлового будинку на виділеній їй сільською радою земельній ділянці. Віталій Іванович пообіцяв з'ясувати дане питання та проінформувати заявницю у терміни визначенні чинним законодавством.
В ході розгляду питання щодо неправильного, на думку заявниці,  розмежування земельних ділянок голова райради спільно з Хмелівським сільським головою Федором Власюком виїхали на місце та детально вивчили проблему.
Звернення стосувалися не тільки особистих проблем селян а й громадських питань. Так, мешканці села Хмелівка підняли питання щодо порушення правил утилізації загиблих тварин місцевої свиноферми, що створює ряд незручностей для громади та призводить до  забруднення навколишнього середовища. На скарги громадян оперативно відреагував начальник управління ветеринарної медицини в районі Андрій Кутельмах, який прибув на місце та склав акт щодо неправомірних дій приватного підприємця з послідуючим адміністративним стягненням.
Впродовж прийому громадян мешканці Хмелівської громади отримали роз’яснення на свої запитання. Порушені громадянами проблеми, які потребують додаткового часу на вирішення, взято під особистий контроль голови районної ради.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.