Березнівчани відзначили 150-річницю перепоховання Тараса Шевченка

У неділю 22 травня мешканці міста Березне відзначили 150-річницю від дня перепоховання Тараса Григоровича Шевченка.
На площі Незалежності міста біля пам’ятника Великому Кобзарю відбувся мітинг, у якому взяли участь голова районної ради Віталій Лашта, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Мадей, громадськість міста та району.

Виступаючи перед учасниками мітингу голова районної ради підкреслив наступне:
"Сповнені любов'ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова поета і сьогодні, коли Україна будує власний дім – суверенну державу. Глибоко переконаний, що вони є і будуть важливим орієнтиром та дороговказом на подальшому шляху державотворення і демократизації суспільства. Немає сумніву, що, як і мріяв наш великий пророк, “оживе добра слава, слава України”. Задля цього шануймося та дослухаймося до його мудрих настанов: "Обніміться ж, брати мої. Молю вас, благаю".
Після хвилини мовчання відбулося покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка.
На завершення мітингу виступили тріо бандуристів дитячої музичної школи та у виконанні народного аматорського хору "Богуш" районного будинку культури прозвучали пісні на слова Тараса Шевченка.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.