Відбулася сьома сесія районної ради

12 травня відбулася сьома сесія Березнівської районної ради, на якій депутатами прийнято 31 рішення. Заслухано 4 питання щодо стану виконання окремих районних програм у сфері фізичної культури і спорту, галузі житлово-комунального господарства, утримання мостових переправ. Депутати затвердили 5 програм у сферах правової освіти,  захисту інтересів дітей, в галузі тваринництва, підтримки комунальних підприємств районної ради "Телерадіокампанія "Березне" та "Міжлікарняна аптека". Затверджено установчі документи ряду закладів освіти та нормативну грошову оцінку земельних ділянок розташованих за межами населених пунктів. Підтримано 6 рішень з питань управління майном, зокрема, прийнято до спільної власності територіальних громад району навчально-спортивний комплекс колегіуму в с.Балашівка та вирішено питання придбання у спільну власність приміщення для потреб Поліської загальноосвітньої школи. Відповідно до пропозицій головних розпорядників коштів внесено зміни до районного бюджету на 2011 рік. На завершення сесії депутати одностайно схвалили  звернення до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення виконання Закону України "Про соціальний статус та захист громадян, що постраждали від Чорнобильської катастрофи". Підтримуючи колег Сарненської та Острозької районних рад депутати схвалили звернення до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо захисту суспільної моралі в засобах масової інформації та звернення щодо необхідності затвердження Державної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки та передбачення на державному рівні фінансування створення підрозділів місцевої пожежної охорони.

Випадкове зображення

16.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.