День Перемоги!

9 травня у м.Березне відбулася святкова хода представників підприємств, установ, організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості, учнівської та студентської молоді від площі Незалежності до Скверу Слави, в якому відбувся мітинг-реквієм, присвячений 66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Святкову ходу очолили голова районної ради Віталій Лашта, голова райдержадміністрації Микола Людвічук та Березнівський міський голова Олександр Пилипака. В рамках заходу вшановано пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни хвилиною мовчання, проведено покладання квітів та вінків до підніжжя пам’ятників та поховань.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.