Позачергова сесія районної ради

10 листопада відбулося пленарне засідання тридцять шостої позачергової сесії, в якому, під головування Юрія Гуменюка, взяли 19 депутатів  з 34 за  списком.

В ході засідання депутати прийняли рішення про передачу прав засновника юридичних осіб, засновником яких є Березнівська районна рада, Березнівській міській раді, Соснівській селищній раді, Малинській сільській раді; внесли  зміни до районного бюджету Березнівського району на 2020 рік прийнявши цільові субвенції з державного та обласного бюджетів на загальну суму 2 770,5 тис. грн.
Окремі питання стосувалися структурних підрозділів при відділі освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації, делегування повноважень цьому ж відділу в частині погодження штатних розписів закладів загальної середньої освіти.
Рішенням ради врегульовано питання надання платних послуг з організації харчування у Князівському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад".

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.