Відбулася сесія Березнівської районної ради

23 жовтня відбулося пленарне засідання тридцять п'ятої сесії районної ради, в якому під головування Юрія Гуменюка взяли 20 депутатів  з 34 за списком. Низька явка депутатів обумовлена як суб'єктивним так і об'єктивними причинами – дехто дійсно захворів, а декому, напевно, стало вже просто нецікаво - адже 25 жовтня в Україні місцеві вибори.

Однак, присутні обранці майже мінімальним числом активно попрацювали та прийняли, за деяким виключенням, всі важливі для громад рішення.
Одноголосно підтримано рішення про результати роботи тимчасової контрольної комісії районної ради з питань перевірки стану справ щодо проведення капітальних ремонтів, будівельних робіт по окремих закладах загальної середньої освіти Березнівського району. Комісія виявила ряд суперечностей та недоліків в роботі підрядників по окремих об'єктах та запропонувала раді внести відповідні пропозиції до рішення, серед яких є і подання напрацювань комісії управлінню стратегічних розслідувань Головного управління Національної поліції в Рівненській області.
При внесенні змін до районного бюджету на 2020 рік  депутати підтримали ініціативу райдержаміністрації та додатково передбачили 200 тис. грн на співфінансування видатків, пов’язаних з відшкодуванням вартості препаратів інсуліну для хворих на цукровий діабет.
У сфері освіти, відповідно до вимог законодавства, прийнято остаточне рішення про реорганізацію реорганізацію комунальної науково-методичної установи "Березнівський районний методичний кабінет" у Центр професійного розвитку педагогічних працівників. Затверджено стратегії розвитку Городищенської та Зірненської шкіл. Для організації підвозу учнів  Грушівської школи прийнято рішення про передачу шкільного автобуса з Кам'янського ліцею.
У сфері охорони здоров'я затверджено зміни до фінансових планів на 2020 рік та плани на 2021 рік комунальних некомерційних підприємств.
Досить об'ємним був блок питань майнового характеру. За виключенням питання завершення реорганізації Соснівської лікарні, яка сьогодні існує тільки "на папері" в реєстрі, практично одноголосно прийнято рішення щодо передачі майна для підрозділів ДСНС, затверджено технічні документації на земельні ділянки під окремими об'єктами спільної власності громад. Враховуючи реформу місцевого самоврядування всі присутні депутати підтримали рішення щодо передачі майна з районної комунальної власності у власність Березнівської міської, Соснівської селищної та Малинської сільської рад. Окремі питання стосувалися вирішення орендних відносин. Зокрема рада забезпечила приміщенням та встановила одногривневу оренду благодійній організації  "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МЕНІ НЕ БАЙДУЖЕ", яка реально потужно працює в районі в напрямку соціального захисту.
За ініціативи деревообробних підприємств району з числа малого та середнього бізнесу районна рада схвалила звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання ситуації на ринку деревини.
На останній сесії депутати продемонстрували конструктивну та командну роботу. Шкода, що такої злагоди не було впродовж всієї п'ятирічної каденції сьомого скликання.
На згадку про роботу районної ради з гарним настроєм, не порушуючи традицій попередніх скликань, зробили колективне фото. Адже в рамках впровадження адміністративної реформи Березнівський район та Березнівська районна рада тепер відійдуть в історію.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.