Право отримати відповіді на питання, що хвилюють, має кожен

06.10.2020 у сесійній залі Березнівської районної ради, із дотриманням карантинних заходів, відбулася зустріч із 4 жителями Березнівського району, які перебувають на обліку у Березнівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та мають статус учасника АТО.

У зустрічі взяли участь,  старший інспектор Березнівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області Микола Хоменюк, директор комунального закладу «Ветеранський простір» Ольга Яковлєва, член Координаційної ради у справах ветеранів при Рівненській обласній державній адміністрації та член правління Березнівської районної організації учасників бойових дій Юрій Гов»ядовський, начальник активної підтримки безробітних Березнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Валерій Денисенко, начальник відділу «Березнівсьське бюро правової допомоги» Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Пахальчук, заступник директора Березнівського районного центру соціальних служб для сім»ї дітей та молоді Березнівської РДА Олена Перепечай, начальник відділу соціального обслуговування населення Березнівскої РДА.
Зустріч розпочалася із подяки учасникам АТО за виконаний ними обов’язок під час захисту незалежності України при проведенні антитерористичної операції на сході України.
Надалі спеціалісти надали всебічну та вичерпну інформацію щодо захисту прав і інтересів учасників АТО: про діяльність комунального закладу «Ветеранський простір», про актуальні вакансії з працевлаштування у районі та області, про діяльність районної організації учасників бойових дій та Березнівського бюро правової допомоги, стосовно можливості подання заяв-анкет для отримання кредиту на придбання житла. Також запропонували допомогу у вирішенні нагальних життєвих потреб.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.