Освітянські питання у фокусі позачергової сесії районної ради

17 вересня відбулася позачергова сесія районної ради, скликана у зв'язку з необхідністю вирішення питання погодження штатних розписів закладів загальної середньої освіти району. В роботі засідання, під керівництвом голови ради Юрія Гуменюка, взяли участь 19 депутатів з 34 за списком.

До переліку сесійних питань депутатам було запропоновано лише два проєкти рішення, що стосувалися освітянських штатних розписів, однак остаточний порядок денний рада затвердила з шістьма питаннями.
Причиною такої активності стали виклики, з якими стикнулися окремі заклади освіти, в ході проведення капітальних ремонтів та добудов. Непорозуміння з підрядниками, судові позови спонукали депутатів прийняти ряд рішень, що стосуються апеляційного оскарження рішення Господарського суду Рівненської області щодо капітального ремонту даху Березнівської гімназії імені Миколи Буховича. Разом з тим депутати створили тимчасову контрольну комісію районної ради з питань перевірки стану справ щодо проведення капітальних ремонтів, будівельних робіт по окремих закладах загальної середньої освіти Березнівського району (далі-ТКК). Результати роботи комісія має "видати на гора" до 9 жовтня цього року, а на черговій сесії, проведення якої планується на 23 жовтня, заслухати висновки ТКК.
На завершення майже двогодинного засідання рада з деякими змінами погодила штатні розписи закладів загальної середньої освіти району. Зважаючи на те, що це питання надалі може виникати неодноразово, депутати відповідним рішенням надали відділу освіти, молоді та спорту Березнівської РДА повноваження у сфері освіти щодо погодження штатних розписів закладів загальної середньої освіти в частині штатних одиниць, які утримуються за рахунок коштів освітньої субвенції.
Підсумовуючи роботу засідання голова ради Юрій Гуменюк закликав місцевих політиків, які братимуть участь у виборах 25 жовтня, цивілізовано та виважено підійти до цього процесу та не використовувати брудні технології проти своїх опонентів.

Богдан ДРОЖЕНЕЦЬ, керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.