На Березнівщині вшанували пам’ять захисників України

29 серпня на Березнівщині вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Представники влади та громадських організацій поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, схилили голови у хвилині мовчання.

Також покладено квіти на могили загиблих Героїв сьогодення. Біля могил Героя Небесної Сотні та Героїв АТО зібрались їх родичі, побратими та представники влади.

Довідково: відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.
Ті трагічні події розгорталися на сході України, саме на соняшникових полях. Тому сонях пам'яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.