Вдалий виступ березнівчан на Чемпіонаті України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл

З 31 липня по 4 серпня відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК.  До Львова на Чемпіонат України з'їхалось майже 200 спортсменів з 12 областей, серед них і команда з Рівненщини.

У командних змагання серед чоловіків представники Рівненщини у складі березнівчан Романа Гов'ядовського та Іллі Таборовця, рівнянина Олега Тимчаюка завоювали срібло у стрільбі з блочного лука.

Також в командних змаганнях серед чоловіків березнівчани Антон Комар, Михайло Усач та Назар Кучковський здобули срібло у стрільбі з класичного лука.

Крім того, в особистих змаганнях серед чоловіків Роман Гов'ядовський виборов срібло в стрільбі з блочного лука.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.