Березнівщина отримає майже 2 млн.грн "соцеконому" з державного бюджету

Кабінет Міністрів України розподілив субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій на 2020 рік. Відповідне розпорядження, яке було розроблене Мінрегіоном, ухвалено ще 8 липня на засіданні уряду. Про це повідомляє ULEAD Рівненський регіональний офіс.

З 1,7 млрд.грн. цієї субвенції Рівненщина цьогоріч має отримати 36,515 млн.грн, з яких 1,916 млн.грн цільово спрямовані на будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям Тишицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області для мініфутболу в с.Тишиця, по вул. Незалежності, 91а.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.