Березнівський районний краєзнавчий музей став учасником проєкту УКФ

Березнівський районний краєзнавчий музей здобув перемогу у проєкті «Музей відкрито на ремонт 2020», який реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Всього на конкурс подали 142 заявки.

«Музей відкрито на ремонт» - це довготривалий проєкт підтримки регіональних музеїв, що почався у 2016 році в музеях Донецької та Луганської областей.
Протягом кількох років у 31-му музеї східного регіону України було проведено: 4 освітньо-методичні воркшопи «Сучасні методи роботи музею»; 6 кураторських виставок сучасного мистецтва; 6 дослідницьких проєктів про локальну історію та 10 виставкових «Жовта лінія», які були направлені на актуалізацію та популяризацію теми збереження об'єктів історико-культурної спадщини, починаючи з кінця ХІХ ст і до сучасності.
Організатори проєкту відібрали 22 музеї України, до яких завітають учасники ініціативи «ДЕ НЕ ДЕ» зі спеціальною освітньою програмою, яка ознайомить музейну спільноту з напрацюваннями в попередні роки, а також обговорять спільні проєкти на майбутнє.
До кінця серпня команда проєкту вирушить у три музейні експедиції за напрямками: «Південь», «Центр-Північ», «Захід». У вересні відбудеться четверта експедиція музеями з числа сталої аудиторії: «Схід».
На початку жовтня для нових та сталих учасників проєкту, а також для музеїв, які подавали заявки на участь і ініціативі, буде організовано онлайн воркшоп «Сучасні методи роботи музею». В рамках якого буде проведено підбиття підсумків реалізованих етапів проєкту в 2020 році та озвучено плани та спільні ініціативи між музеями на 2021 рік.
Після чого почнеться наступний етап проєкту із пошуком та залученням фінансування на музейні проєкти в рамках «Музей відкрито на ремонт».

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.