Програма «Креативна молодь змінить Україну»

Стартував відбір на програму «Креативна молодь змінить Україну» Фонду родини Богдана Гаврилишина, створену  для молодих патріотичних українців, громадських активістів, які є активними представниками у сфері культурних та креативних індустрій.

Програма уже вдруге реалізується Фондом родини Богдана Гаврилишина за підтримки Українського культурного фонду.
Впродовж 8 тижнів відібрані до участі на конкурсних засадах молоді люди пройдуть інтенсивне онлайн-навчання за спеціально розробленою програмою, яка базується на міжнародних стандартах проєктного менеджменту, методах дизайн-мислення та психологічних теоріях, що в комплексі дозволить їм створювати ціннісно-орієнтовані проекти, бути більш ефективними при реалізації своїх креативних ідей, знаходити партнерів та залучати фінанси, зробити свої проекти більш медійними та популярними.

До участі у програмі запрошується молодь віком 18-35 років, а саме:
- Організатори / організаторки фестивалів і заходів
- Менеджери / менеджерки креативних просторів
- Креативні підприємці / креативні підприємиці
- Інноватори / інноваторки у сфері культури
- Митці / мисткині
- Культурні менеджери / культурні менеджерки та куратори / кураторки.

Навчання за програмою відбуватиметься впродовж 8 тижнів, починаючи з середини липня 2020 року. Формат навчання: двічі на тиждень у робочі дні з 19:00 до 21:00. Обов’язковий доступ до ПК та інтернету впродовж навчання, адже це буде робота в групах та практика. Участь безкоштовна для відібраних на конкурсній основі учасників.

Реєстрація триває до 23:00 год 6 липня за посиланням: https://bit.ly/31eDVVH

Контакти менеджерки з комунікацій Фонду родини Богдана Гаврилишина: Маріанна Єлейко: +380506701510, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідка про Фонд родини Богдана Гаврилишина та Український культурний фонд

Фонд родини Богдана Гаврилишина – благодійна організація, заснована у 2017 році дружиною та дітьми видатного українця, всесвітньо відомого економіста та візіонера доктора Богдана Гаврилишина. Головною місією фонду є підтримка молодих змінотворців задля сталого розвитку ціннісно-орієнтованої України.

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.