34-ті роковини аварії на Чорнобильській АЕС

Напередодні 34-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС у Березному вшанували пам'ять ліквідаторів та жертв техногенної катастрофи.

Квіти до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи» поклали голова Березнівської районної ради Юрій Гуменюк, голова Березнівської РДА Олег Піщанський, Березнівський міський голова Руслан Пилипчук, голова Березнівської районної організації «Березнівське об’єднання «Союз - Чорнобильців» Валентин Гулевич.
Традиційно у ці дні відбуваються мітинги-реквієми щодо вшанування пам’яті ліквідаторів та жертв катастрофи. Але цьогоріч, у зв’язку з карантином, участь у заходах обмежена.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.