Великоднє вітання голови районної ради Юрія Гуменюка

Дорогі Березнівчани та гості району!
Сьогодні весь православний християнський світ відзначає Світле Воскресіння Христове!
Це свято наповнене особливою енергією та вірою. Вірою в те, що життєдайна сила любові, добра й милосердя здатна подолати будь-які труднощі та здійснити неможливе.
Великдень традиційно відзначають у родинному колі. Однак, зважаючи на складний для всіх час закликаю ділитися радістю святого Воскресіння усіма можливими технічними засобами комунікації та менше контактувати особисто. Піклуймося та бережімо один одного, адже береженого і Бог береже!
Нехай у день Христового Воскресіння Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки.
Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю здоров'я та радість, віру, надію і любов, а всій Україні – мир та злагоду!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.