Відбулася позачергова сесія районної ради

15 квітня під головуванням Юрія Гуменюка відбулася позачергова сесія районної ради скликана на пропозицію голови райдержадміністрації Олега Піщанського.

У зв`язку з виділенням міською та сільськими радами субвенцій районному бюджету на забезпечення фінансування заходів щодо попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID-19), з метою використання вищезазначених коштів відповідним рішенням районної ради внесено зміни до районного бюджету, яким збільшено дохідну частину загального фонду районного бюджету на 425,0 тис. грн.
Кошти направлено на придбання засобів захисту для медичних працівників та дезінфекційних засобів, з них для:
- КНП "Березнівська центральна районна лікарня" – 262,0 тис. грн;
- КНП "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" – 148,0 тис. грн;
- КНП "Березнівська районна стоматологічна поліклініка" – 15,0 тис. грн.

В ході засідання керівники закладів охорони здоров'я інформували присутніх в залі про забезпеченість персоналу засобами індивідуального захисту.

Варто відзначити, що участь у фінансовому забезпеченні заходів, спрямованих на запобігання поширення коронавірусу, за період березень-квітень, в межах наявних можливостей, взяли міська, селищна та окремі сільські ради, які станом на 15.04.2020 скерували до районного бюджету цільові субвенції на загальну суму 670 тис. грн. Зокрема:
Березнівська міська - 150,0 тис.грн
Соснівська селищна - 30,0 тис.грн
Балашівська сільська - 50,0 тис.грн
Бистрицька сільська - 50,0 тис.грн
Вітковицька сільська - 40,0 тис.грн
Великопільська сільська - 5,0 тис.грн
Грушівська сільська - 20,0 тис.грн
Губківська сільська - 15,0 тис.грн
Зірненська сільська - 50,0 тис.грн
Кам'янська сільська - 30,0 тис.грн
Малинська сільська - 50,0 тис.грн
Марининська сільська - 15,0 тис.грн
Моквинська сільська - 50,0 тис.грн
Прислуцька сільська - 50,0 тис.грн
Тишицька сільська - 40,0 тис.грн
Хмелівська сільська - 10,0 тис.грн
Яцьковицька сільська - 15,0 тис.грн.

Авторські права 2021 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.