Фонд соціального страхування України інформує

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції СОVID -19 та вжиття заходів щодо упередження зараження цією хворобою у Костопільському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області запроваджується дистанційна форма прийому громадян засобами телефонного та електронного зв'язку.

Для передачі заяв-розрахунків засобами електронного зв’язку, просимо здійснити укладання договорів щодо обслуговування в системі подання електронних звітів.
Виконавчою дирекцією, управлінням та відділенням організована  робота гарячої телефонної лінії щодо надання консультацій про особливості видачі та оплати Фондом листків непрацездатності у період карантину.
Телефони гарячої лінії:
Виконавчої дирекції Фонду - 0-800-501-892 або (044)206-14-70;
Управління -  (0362) 69-01-23;
Відділення – (03657)2-07-37

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.