Коронавірус і позачергова сесія районної ради

У вівторок 17 березня під головуванням Юрія Гуменюка відбулася позачергова сесія районної ради скликана на пропозицію голови райдержадміністрації Олега Піщанського.
З метою ефективного та своєчасного виконання заходів щодо попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID-19) рада затвердила відповідні зміни до програми економічного і соціального розвитку району на 2020 рік та фінансово забезпечила їх часткове виконання внесенням відповідних змін до районного бюджету на цей рік.

Варто відзначити, що до питань фінансового забезпечення заходів, спрямованих на запобігання поширення коронавірусу, долучилися сільські та селищна рада, які передали до районного бюджету кошти в сумі 245 тис. грн. Депутати одразу розподілили ці кошти порівну між центром первинної медичної допомоги та центральною районною лікарнею на придбання засобів захисту для медичних працівників. Цим же рішенням передбачено збільшення резервного фонду районного бюджету на 300 тис. грн та сам фонд затверджено в  обсязі 690 тис. грн.

В ході засідання керівники закладів охорони здоров'я Іван Габорець та Василь Піддубний інформували присутніх в залі про готовність закладів до роботи в умовах карантину. В свою чергу депутати висловили ряд пропозицій до районного керівництва щодо підвищення рівня дієвості карантинних заходів. Зокрема щодо максимального інформування населення всіма доступними засобами комунікації про рішення влади про обмежувальні заходи, забезпечення жорсткого контролю за їх виконанням, звернення до населення про необхідність дотримання режиму самоізоляції тощо.
Про єдність депутатського корпусу у питаннях запобігання поширення коронавірусу свідчить одноголосна підтримка прийнятих рішень.

Богдан Дроженець, керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.