У районній раді призупинено проведення прийомів громадян

У Березнівській районній раді призупинено проведення особистих прийомів громадян. Це пов’язано з запровадженням всеукраїнського карантину, що спрямований на недопущення поширення коронавірусної інфекції.
Скасування прийомів громадян спрямовані на недопущення скупчення людей в громадських приймальнях тощо.

Такі заходи профілактики прописані у рішенні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки з надзвичайних ситуацій та є обов’язковими до виконання у регіонах України.
Разом з тим, можна зателефонувати у відділ організаційного та правового забезпечення діяльності ради за номером (03653) 5-33-90.
Після завершення карантину, керівництво районної ради продовжить приймати людей згідно з графіком, затвердженим головою районної ради.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.