Відновлюємо ліси разом

У рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом» голова районної ради Юрій Гуменюк та голова райдержадміністрації Олег Піщанський взяли участь у посадці лісу.

Спільно директором державного підприємства «Березнівське лісове господарство» Леонідом Кльопом, працівниками лісгоспу висадили сіянці сосни, берези та дуба червоного. Посадка лісових культур відбулась на території Березнівського лісництва. У результаті заліснили територію площею 0,7 га.

Варто зазначити, що усі сіянці було вирощено у власних розсадниках підприємства.

Нагадаємо, що Генеральною Асамблеєю ООН 21 березня проголошено Міжнародним днем лісів. Цьогоріч Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити».

Метою акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.