З 12 березня в навчальних закладах Березнівщини тритижневий карантин

У приміщенні Березнівської районної ради та райдержадміністрації відбулось оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Піщанського за участю голови районної ради Юрія Гуменюка.

Комісія вирішила запровадити карантин у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району з 12 березня до 3 квітня, а також обмежити проведення масових заходів.

Нагадаємо, що з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 Кабінетом Міністрів України прийнято рішення щодо введення карантину в навчальних закладах країни строком на три тижні, а також обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.