Головне управління статистики у Рівненській області інформує

про соціально-економічне становище Березнівського району у січні 2020 року

Населення
За попередніми даними чисельність наявного населення в районі, за оцінкою, на 1 січня 2020р. становила 63,7 тис. осіб. Упродовж 2019р. чисельність населення скоротилась на 130 осіб.
Порівняно з 2018р. обсяг природного приросту зменшився на 57 осіб.
Кількість живонароджених у 2019р. становила 907 осіб, померлих – 794 особи.

Оплата праці та соціально-трудові відносини
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника у ІV кварталі 2019р. становила 8116 грн (дані наведено по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб), що в 1,9 раза вище законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (4173 грн).
Порівняно з ІV кварталом 2018р. рівень заробітної плати збільшився на 7,6%.
Розмір заробітної плати по району у ІV кварталі 2019р. на 17,1% не досягав середньообласного рівня (9796 грн).

Капітальні інвестиції
У січні–грудні 2019р. підприємствами та організаціями району за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 217,6 млн.грн капітальних інвестицій, що становить 3,4% загальнообласного обсягу.
У розрахунку на одну особу освоєно 3,4 тис.грн капітальних інвестицій.

Будівництво
У 2019р. в районі прийнято в експлуатацію 24,7 тис.м2 загальної площі житлових будівель нового будівництва, що становить 75,5% обсягу 2018р.
Частка району в обласному обсязі прийнятого в експлуатацію житла склала 7%.

Зовнішньоекономічна діяльність
У 2019р. експорт товарів становив 11,2 млн.дол. США, імпорт – 5 млн.дол. Порівняно з 2018р. експорт скоротився на 2,7%, імпорт збільшився на 24,2%. Позитивне сальдо становило 6,2 млн.дол.
Найбільші експортні поставки здійснювалися до Франції, Польщі, Китаю, Німеччини, Румунії, Молдови.
Основу товарної структури експорту складали деревина і вироби з деревини, текстильні матеріали та текстильні вироби, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості.
У загальному обсязі імпорту суттєва частка припадала на Францію, Німеччину, Сербію, Китай, США.
У товарній структурі імпорту переважали текстильні матеріали та текстильні вироби, засоби наземного транспорту, крім залізничного.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.