Відбувся семінар для представників суб’єктів господарювання

13 лютого 2020 року групою фахівців під керівництвом начальника управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Петра Фесянова, за сприяння районної ради та райдержадміністрації, проведено семінар для представників суб’єктів господарювання на тему застосування законодавства про захист прав споживачів тощо.

Метою семінару було проведення детального роз'яснення учасникам заходу основних тез Закону України «Про захист прав споживачів», ознайомлення з правами та обов’язками споживачів, забезпечення прав споживачів на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, про зміни до Закону України «Про рекламу» (використання державної мови), про Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду» та інше.
Відповідно до порядку денного розглянули такі питання:
1.Видача розрахункового документа встановленої форми.
2.Гарантійні зобов’язання виробника (продавця).
3.Експертиза, обмінний фонд , строк проведення гарантійного ремонту.
4.Обмін (повернення)  товару належної якості – ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів».
5.Інформація про товар (послуги) ст. 15 ЗУ «Про захист прав споживачів» та ін.
6.Платіжні термінали.
Учасники заходу мали можливість задати організаторам запитання та отримати вичерпну відповідь.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.