Відбулася позачергова сесія районної ради

05 лютого 2020 року відбулося пленарне засідання двадцять сьомої позачергової  сесії, у роботі якого, під керівництвом голови районної ради Юрія Гуменюка, взяли участь 22 депутати районної ради з 34 від загального складу, депутат Рівненської обласної ради Тетяна Воронко, голова районної державної адміністрації Олег Піщанський,

заступник голови РДА Ірина Жилінська, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації та громадськості.

Позачергова сесія районної ради скликана відповідно до рекомендацій президії районної ради з метою розгляду районною радою звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо скасування так званої "абонплати за транспортування природного газу".
Присутні на засіданні депутати одноголосно підтримали зазначений проєкт рішення та текст звернення.
Розглянувши заяву депутата районної ради Анатолія Рибачука, районна рада припинила достроково його повноваження, як депутата Березнівської районної ради сьомого скликання.
Відповідно до рекомендацій президії районної ради,  до порядку денного депутати додатково включили питання "Про перспективи об'єднання територіальних громад Березнівського району". Розгляд даного питання ініційований сільськими та селищним головами Березнівщини, які звернулися до керівництва району та області щодо формування на території району трьох об'єднаних територіальних громад.


Після активного обговорення цього питання за участю депутатів районної ради, окремих очільників місцевих громад та представників Соснівської територіальної громади присутні на сесії депутати районної ради одноголосним прийняттям рішення засвідчили свою позицію щодо необхідності утворення в районі Березнівської міської, Соснівської селищної та Малинської сільської об'єднаних територіальних громад.


На завершення засідання голова ради Юрій Гуменюк оголосив про проведення чергової сесії райради 21 лютого 2020 року.

Богдан Дроженець, керуючий справами виконавчого апарату районної ради  


Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.