На чемпіонаті України з вільного козацького бою визначили кращих

У місті Березне відбувся ІX чемпіонат України з вільного козацького бою. Захід проведено на базі спорткомплексу Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю.

Змагання зібрали близько 300 учасників з Рівненської, Волинської, Львівської, Хмельницької, Вінницької, Чернівецької та Тернопільської областей.

За підсумками чемпіонату України переможцями у загальнокомандному заліку стали представники спортивного клубу «Прайд» м. Луцьк, друге місце посів спортивний клуб «Воїн» м. Луцьк, 3 місце - спортивний клуб «Патріот» м. Березне.

Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.