Відбулося перше пленарне засідання двадцять шостої сесії

06 грудня відбулося перше пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради, у роботі якого, під керівництвом голови районної ради Юрія Гуменюка, взяли участь 25 депутатів районної ради з 34 за списком, голова районної державної адміністрації Олег Піщанський,

заступник голови РДА Ірина Жилінська, керівники та представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, Березнівського відділення поліції, керівники окремих установ, підприємств, закладів, представники засобів масової  інформації, особи,  причетні до питань, що виносяться на розгляд сесії.
Відповідно до рекомендацій постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики та президії районної ради, депутати перенесли на друге планерне засідання, проведення якого планується 20 грудня, питання, що стосуються реорганізації Соснівської районної лікарні. Не зважаючи на те, що обговорення цього питання вже триває роками, депутати знову відклали його остаточне вирішення.
Відповідно до затвердженого порядку денного рада заслухала питання про стан справ у галузі житлово-комунального господарства та інфраструктури району, про стан справ у сфері фізичної культури та спорту району, про забезпечення протидії корупції у Березнівському районі та прийняла відповідні рішення.
Знайшли підтримку у сесійній залі і запропоновані на затвердження районні програми, а це програма розвитку освіти Березнівського району на 2019-2021 роки, програма підтримки комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Березне" Березнівської районної ради на 2020 рік та зміни до Комплексної програми енергоефективності Березнівського району на 2018-2025 роки.
Жваві дискусії як на засіданнях постійних комісій, так і у сесійній залі викликало обговорення питання про стан організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Березнівського району у 2019 році. Депутати переймалися не тільки фінансовою стороною питання, а й якістю організації гарячого харчування, проблемами з якими стикаються керівники закладів освіти району і організатори харчування, готовністю шкільних їдалень до вимог сьогодення.
Традиційно гаряче було при внесенні змін до районного бюджету. Позиції розробників проєкту рішення та головних розпорядників коштів з певних питань не зійшлися з баченням окремих депутатів. Такі непорозуміння, можливо, є наслідком не зовсім належної роботи деяких постійних комісій. Тому замість пошуку компромісних рішень на засіданнях профільних комісій всі дебати переносяться у сесійну залу. Як результат з другої спроби, виключивши деякі позиції з проєкту рішення, зміни до бюджету 2019 року все таки затвердили.
Не було єдності серед депутатського корпусу і в питанні про структуру та чисельність виконавчого апарату Березнівської районної ради. Отож голосування за окремі пропозиції та рішення в цілому з цього питання виявилися безрезультатними.
Відповідно до подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області районна рада затвердила список присяжних Березнівського районного суду чисельністю 15 осіб.
Затвердження депутатами проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Яцьковичі дозволяє додатково включити у межі села земельні  ділянки  загальною  площею 162 га, що в свою чергу сприятиме індивідуальному житловому будівництву
Рада одноголосно підтримати звернення депутатів Рівненської районної ради до Кабінету Міністрів України та Міністерства енергетики та захисту довкілля України щодо ситуації, яка склалася із безпечною утилізацією непридатних та заборонених до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин.
Практично без обговорення рада затвердила фінансові плани комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров'я району та прийняла ряд рішень з питань управління майном спільної власності територіальних громад району.
В цілому впродовж засідання прийнято 26 рішень.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Богдан Дроженець

Анонси подій

Випадкове зображення

7.jpg
Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.