Урочистості до Дня місцевого самоврядування

06 грудня у великій залі засідань районної ради за участю представників районної влади, депутатів районної ради, сільських, селищного, міського голів, ветеранів та працівників місцевих рад відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Вітаючи присутніх зі святом територіальних громад голова районної ради Юрій Гуменюк зазначив: "Щиро вітаю всіх зі святом територіальних громад - з Днем місцевого самоврядування!  Керівникам, працівникам та депутатам рад щиро бажаю нехай мудрими будуть наші дії, а вірність і відданість справі забезпечать повагу та довіру громадян. Бажаю миру та єднання Україні, всім здоров`я, злагоди, активної життєвої позиції у справі відстоювання інтересів територіальних громад Березнівщини"
З нагоди свята окремі працівники органів місцевого самоврядування, депутати нагороджені почесними грамотами обласної та районної рад, райдержадміністрації.

В цей же день у Березнівській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч ветеранів служби в органах місцевого самоврядування, під час якої колишні колеги обмінялися думками з приводу реформування системи самоврядування в України та поділилися спогадами з часів своєї роботи в радах.

Гарним подарунком для учасників зустрічі став святковий концерт від Березнівського районного будинку культури.

Анонси подій

Випадкове зображення

4.jpg
Авторські права 2020 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.