Березнівчани вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні

Жалобні заходи відбулися біля пам’ятного знаку «Жертвам Голодомору 1932-1933 років». Березнівчани прийшли до пам’ятного знаку аби віддати шану усім невинно загиблим у часи голоду в Україні.

Квіти та композиції із житніх та пшеничних колосків до пам’ятного знаку поклали представники влади, молодь, духовенство, громадськість міста.

Присутні запалили свічки на знак пам’яті та скорботи за жертвами Голодомору і вшанували заморених голодом хвилиною мовчання.

На завершення заходу народний аматорський камерний хор виконав «Молитва за Україну» Миколи Лисенка.