У Березному відбувся тематичний вечір "Заради України, за гідність й свободу"

21 листопада відзначається початок двох важливих подій у новітній історії України: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Березному відбулися заходи, які розпочалися з покладання квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та меморіальної дошки Герою України, Герою Небесної Сотні Івану Городнюку.

Пізніше в Березнівському лісотехнічному коледжі НУВГП відбувся тематичний вечір «Заради України, за гідність й свободу». До заходу долучилися учасники Помаранчевої революції, Революції Гідності, учасники ООС/АТО, волонтери, військовослужбовці, представники влади, студентська молодь.

Присутні на заході учасники революційних подій поділилися своїми спогадами. Також присутні в залі переглянули відеоматеріал про події 2004 та 2013-2014 років.

Усіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України, присутні вшанували хвилиною мовчання.