Відбувся семінар щодо безпечного харчування

У приміщенні районної ради та райдержадміністрації відбувся семінар щодо застосування законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів операторами ринку харчових продуктів, діяльність яких пов’язана із забезпеченням громадського харчування населення.

Участь у заході взяли директори шкіл, завідувачів дошкільних навчальних закладів, фахівці з управління освіти, оператори ринку, які постачають харчові продукти в навчальні заклади, оператори ринку харчових продуктів, діяльність яких пов’язана із забезпеченням громадського харчування населення, а також спеціалісти Держпродспоживслужби.

На початку семінару начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Ігор Козак ознайомив учасників зі змінами до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів та наголосив на відповідальності операторів ринку за порушення законодавства про харчові  продукти.

Про дотримання гігієнічних вимог до харчових продуктів на всіх стадіях їх виробництва та обігу розповів заступник начальника управління – начальник відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Анатолій Голубовський.

Начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Тетяна Луцків інформувала про вимоги щодо застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках.

По завершенню семінару присутні активно долучились до обговорення висвітлених питань.