Привітали працівників сільського господарства

Уже цієї неділі працівники сільського господарства відзначатимуть своє професійне свято.
Напередодні свята, працівників галузі привітали  голова районної ради Юрій Гуменюк та в.о. голови райдержадміністрації Олег Піщанський.

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Олег Піщанський та Юрій Гуменюк вручили почесні грамоти Рівненської облдержадміністрації, спільні почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Крім того, кращих працівників ТзОВ «Маяк-3» з нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджено грамотами. У трудовому колективі відбулось урочисте вручення грамот, на яке завітали голова районної ради Юрій Гуменюк та в.о. голови райдержадміністрації Олег Піщанський.