У Березному привітали працівників культури

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада разом із Днем української писемності та мови. Тож напередодні свята у Березному віншували та відзначили працівників культури.

Вітали присутніх голова районної ради Юрій Гуменюк, в. о. голови Березнівської райдержадміністрації Олег Піщанський, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олександр Дехтяр.

Зокрема, Юрій Гуменюк подякував працівникам галузі за збереження і розвиток української культури та невтомний творчий пошук та побажав їм реалізації мистецьких проектів і невичерпної наснаги!

Окрім привітань, працівники цієї сфери отримали низку грамот та подяк, які також засвідчили їх високий професіоналізм.