На Березнівщині вшанували пам'ять героїв Другої світової війни

Сьогодні у Березному вшанували усіх, хто воював на фронтах Другої світової війни, усіх українців, які своєю жертовністю та самоввіданістю забезпечили звільнення українських територій від нацистів. Адже 28 жовтня виповнилося рівно 75 років з дня вигнання нацистів з України.

Представники влади, громадських організацій ветеранів поклали квіти у сквері Пам’яті.

День визволення України від нацистських загарбників відзначається в країні щороку 28 жовтня. Саме цього дня 1944 року було остаточно вигнано нацистів за межі сучасної території України.